Uncategorized

Dobra komunikacja to podstawa

Dbałość o właściwy przepływ informacji to baza do zbudowania stabilnej współpracy, dlatego na bieżąco informujemy Klienta o postępach w rekrutacji. Na pierwszym miejscu stawiamy  osobistą rozmowę. Przejrzystość jest dla nas bardzo ważna.

Oszczędność czasu

Tylko potrzebne informacje, najważniejsze wydarzenia, a przy tym sprawne działanie, które zapewnia aktualizowana na bieżąco lista Kandydatów – to wszystko sprawia, że już w przeciągu 2 tygodni jesteśmy w stanie przedstawić najlepszych Kandydatów na dane stanowisko.

Ogłoszenia to za mało

Wykorzystując metody direct search, jesteśmy w stanie dotrzeć do najlepszych. Dziś samo ogłoszenie to za mało, dlatego warto korzystać z nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu najlepsi Kandydaci trafiają na właściwe stanowiska.

Zaprzyjaźniamy Kandydata z organizacją

Z naszego doświadczenia wynika, że najlepsi pracownicy czują potrzebę utożsamiania się z firmą. Dzięki rozmowie z Klientem wiemy, czego mogą się spodziewać, a w efekcie możemy zaznajomić ich z nowym, potencjalnym miejscem pracy i przygotować ich do tego także mentalnie.

Przyjazna rekrutacja

Procesy rekrutacyjne bywają niezwykle stresujące. Doskonale znamy to drżenie rąk i suchość w gardle. Dlatego naszym priorytetem jest sprawienie, żeby każdy Kandydat czuł się komfortowo. Dzięki temu może zaprezentować pełnię swoich możliwości, a my mamy możliwości przekonać się, czy pasuje do firmy Klienta.

Gwarancja

Jesteśmy pewni swoich możliwości, jednak doświadczenie nauczyło nas, że na każdą pracę, nawet najlepszą, należy się gwarancja. Dlatego wspólnie z Klientem ustalamy długość jej trwania i zapewniamy, że jest to tyko dbałość o komfort naszych współpracowników.

Powiedz nam, kogo potrzebujesz…

Bliska współpraca z klientami to nasza zaleta. Nie jesteśmy wielkim molochem, w którym nigdy nie wiadomo, z kim ma się do czynienia. Chcąc jak najlepiej wykonywać naszą pracę, staramy się dowiedzieć o oczekiwaniach Klientów jak najwięcej. Osobista rozmowa przygotowuje nas do właściwego przygotowania projektu rekrutacyjnego pod kątem znalezienia osób idealnie pasujących do koncepcji Klienta. Chcemy dowiedzieć się więcej o samej firmie, jej strukturze, możliwościach pracy, aby zbudować sobie pełny obraz, który wykorzystamy w trakcie rozmów kwalifikacyjnych. Doświadczenie nauczyło nas, że warto rozmawiać.

…a znajdziemy go w dwa tygodnie…

Kandydatów poszukujemy sprawdzonymi metodami, nie boimy się jednak wkraczać na nieznane tereny. Wiemy co zrobić, aby odpowiedni pracownicy znaleźli się na odpowiednich stanowiskach. Posiadamy pełną bazę Kandydatów, w której zbieramy wiele różnych informacji, aby jak najlepiej dopasować odpowiednie osoby do danego pracodawcy. Niekiedy liczą się drobnostki – jak choćby zainteresowania czy hobby. Dobry pracownik to nie tylko dobre efekty pracy, ale także lepsza atmosfera w zespole, a w dalszej perspektywie – większa  elastyczność i większa konkurencyjność firmy.

…przedstawimy jego dane…

Odpowiednia selekcja przy wykorzystaniu naszych kontaktów oraz wciąż uaktualnianej bazy Kandydatów pozwala nam w ciągu 2 tygodni przedstawić odpowiednie osoby, które z całą pewnością będą odpowiadały wymaganiom Klienta. W każdym momencie możemy uzupełnić wiedzę o określonej osobie o raport z rozmów kwalifikacyjnych lub innych danych – wszystko na życzenie Klienta.

…umówimy spotkanie…

Opieka nad procesem rekrutacyjnym to nie tylko monitorowanie kandydatów, ale także umawianie spotkań. Bezpośredni kontakt sprawia, że możemy dostosować spotkania do potrzeb.

…i będziemy czuwać aż do zatrudnienia

Nie jesteśmy dużą firmą, ale nie boimy się wyzwań, a przede wszystkim pracujemy do końca. Monitujemy cały proces rekrutacyjny aż do zatrudnienia, co z jednej strony jest zapewnieniem dla Kandydata, że wszelkie ustalenia pozostaną dotrzymane, a z drugiej dla Pracodawcy, który może czuć się komfortowo wiedząc, że ktoś wciąż czuwa nad całym projektem. Dokładamy wszelkich starań, aby obie strony były jednakowo zadowolone.

Inżynieria i produkcja, specjalizujemy się w sektorze spożywczym oraz motoryzacyjnym.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak specyficzna jest to branża. Od nas wymaga nie tylko szczegółowej wiedzy dotyczącej konkretnych procesów, sposobu zarządzania nimi, znajomości narzędzi czy procedur, które wiążą się z jakością czy rozwojem nowych produktów, ale także reguł nią rządzących. Z doświadczenia wiemy, że jasne wymagania oraz konkretne umiejętności idą tutaj w parze, dzięki czemu jesteśmy w stanie dopilnować, aby odpowiedni pracownicy inżynieryjni i produkcyjni trafiali pod właściwe skrzydła.

Kluczem do sukcesu w tej branży jest połączenie odpowiednich technologii produkcyjnych z właściwym przeszkoleniem ambitnej załogi, i to na każdym stanowisku. Pomysł, który rodzi się, gdy wystąpi zapotrzebowanie na pracowników, jest oparty na konkretnych rozwiązaniach. Zrozumienie całego procesu produkcyjnego w przemyśle spożywczym jest niezwykle ważne, aby móc skutecznie wypełniać luki odpowiednimi ludźmi. To oni tworzą wyniki, rzetelnie realizując założenia i odpowiadając na potrzeby pracodawców. Wybór najlepszych czyni nas najlepszymi.

Przemysł samochodowy jest specyficzną, niezwykle szeroko pojmowaną gałęzią gospodarki, dlatego nieodzowne jest tu nieustanne podnoszenie swoich kwalifikacji. Chcąc być bliżej naszych Klientów, staramy się w idealny sposób łączyć wiedzę wynikającą z doświadczenia z wiedzą zdobytą podczas rozmów z Klientami, a następnie sprawnie dopasować ją do Kandydatów. W ten sposób stajemy się swoistym mostem łączącym Pracodawców z Pracownikami.

Jeżeli potrzebujesz osób do pracy w branży samochodowej, zostaw to nam! Dzięki temu Twoja firma będzie działała niczym dobrze naoliwiona maszyna.

Łańcuch dostaw

Wierzymy w kompleksowe prowadzenie projektów rekrutacyjnych, a branża SCM to nie tylko konkretne technologie czy procesy VMI lub SMI, ale także odpowiedni ludzie na odpowiednich stanowiskach. Każda idea musi mieć właściwych wykonawców, aby stać się zrealizowanym sukcesem. Dlatego nasze projekty są planowane od początku do końca z myślą o konkretnych rozwiązaniach w zarządzaniu łańcuchem dostaw. Dla nas każde ogniwo tego łańcucha jest ważne.

Napisz do nas i przekonaj się, że sukces tkwi w szczegółach!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *